НАШІ ПРОЕКТИ

ПРО НАС

З 2018р по 2020р ми збудували  42 котеджа та 7 таунхаусів. Усі об'єкти введені в експлуатуцію. Усі продані.  100% наших об'єктів продані на етаці будівництва. 

Кожен наш комплекс має закриту облаштовану територію та паркомісця для авто, є привабливим для молодих пар, сімей з дітьми, ділових людей та усіх хто бажає стати власником якісного будинку, таунхаусу чи квартири від забудовника та хоче отримати надійність та комфорт по справедливій ціні.

Ми підібрали для Вас оптимальне планування, яке може бути вільно зміненим, щоб врахувати потреби найвимогливіших клієнтів. 

Всього декілька хвилин не лише до супермаркету, банку, чи фітнес-центру, а й до озера та лісу. До ваших послуг  навчальні та дошкільні заклади мікрорайону Вишенька. Вся необхідна інфраструктура - на відстані до 500 м

Комплекс розташований поруч із сосновим лісом та озером. Навколо розташовані лише приватні одно та двоповерхові будинки. Це забезпечує Вас затишком, чистим повітрям та цікавим дозвіллям серед природи

Ми використовуємо цеглу, залізобетон та дерево, щоб Ви були впевнені за своє здоров'я. Найвищий рівень енергозбереження забезпечують енергозберігаючі вікна та утеплення.

ПОБУДОВАНІ ОБ'ЄКТИ

КОНТАКТИ

ЦЕНТР ПРОДАЖУ КОТЕДЖІВ

м. Вінниця, вул. Князів Коріатовичів 28 к. 26

тел. (068)  820 28 28 

АБО ВКАЖІТЬ ВАШ E-MAIL І МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

  • Facebook
  • Instagram