top of page

БУДІВНИЦТВО 2023 рік

ПРО НАС

З 2018р ми збудували  більше 100 таунхаусів. Усі об'єкти введені в експлуатуцію. Усі продані.  100% наших об'єктів продані на етапі будівництва. 

Кожен наш комплекс має закриту облаштовану територію та паркомісця для авто. Є привабливим для: молодих пар, сімей з дітьми, ділових людей. Бажаним є для всіх хто хоче стати власником якісного будинку, таунхаусу чи квартири від забудовника. Власники отримують надійність та комфорт за справедливу ціну.

Враховуючи потреби найвимогливіших клієнтів, ми підібрали для Вас оптимальне планування, яке можна вільно змінити.

Всього декілька хвилин не лише до супермаркету, банку, чи фітнес-центру, а й до озера та лісу. До ваших послуг  навчальні та дошкільні заклади мікрорайону Вишенька. Вся необхідна інфраструктура - на відстані до 500 м

Комплекс розташований поруч із сосновим лісом та озером. Навколо розташовані лише приватні одно та двоповерхові будинки. Серед природи на Вас чекає затишок, чисте повітря та цікаве дозвілля. 

Ми використовуємо цеглу, залізобетон та дерево, щоб Ви були впевнені за безпеку будматеріалів та їх вплив на ваше здоров'я. Якісні вікна та утеплення будинку забезпечують найвищий рівень енергозбереження.

ПОБУДОВАНІ ОБ'ЄКТИ

КОНТАКТИ

ЦЕНТР ПРОДАЖУ КОТЕДЖІВ

м. Вінниця, вул. Князів Коріатовичів 28 к. 26

тел. (068)  820 28 28 

АБО ВКАЖІТЬ ВАШ E-MAIL І МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Ми отримали Ваш e-mail і зв'яжемося з Вами найближчим часом

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page